o tibi z tibią w tibi

zajmujemy siępomaganiem w tibi


#1 2009-11-07 10:56:28

ADMIN

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 13
Punktów :   

jak być zeusem temat 1

jak być zeusem chyba każdy wie że zeus na tym forum to największa ranga żeby być zeusem trzeba mieć czas i na tym forum pisać poradniki i inne nie liczą się posty w których pytamy się czegoś takie posty liczą się ale tylko do rangi użytkownik czyli 10 postów.

do rzeczy powiem jak być zeusem tak jak mówiłem trzeba mieć czas i być cierpliwym bo 2500 postów nie rzecz napisać w parę dni xD
najpierw zadajmy sobie pytania.
1. Co mi da jak będę zeusem
2.Poco mi to
3.Czy na pewno chce nim być
i 4.Jakie obowiązki będę miał>???

no ja wam to teraz powiem,zaczynamy
1.Co mi da jak będę zeusem / no da bo wszyscy będą ci ufać a za równo zdobędziesz nowe umiejętności to się przyda
2. Poco mi to / poco ci to ???? napewno chcecie coś osiągnąć ? jak tak to to już możecie być z siebie dumni
3.Czy napewno chce nim być / otóż zastanów się bo to twoja decyzja ja bym chciał ponieważ tibia do ciebie w tedy należy wiadomka.
4. Jakie obowiązki będę miał / oczywiście zeus ma obowiązki jesteś zeusem pracujesz i zarabiasz na tym ale nie zł xD zaufaniem ludzi a też w tibi kasę dostaniesz na ots dark.sandots.pl za miesiąc bakbak cc opłaca się

ten serv nie padnie to możecie śmiało być zeusem

obowiązki:
-pomaganie w postach
-nowe poradniki
-upominanie złamań regulaminu
-dzielenie sięwiedzą
-wymyślając regulamin
-codzienne sprawdzanie forum
-ocenianie innych postów i pisanie czy można je ściągnąć

zalety:
zeus dostaje nawyszego bana 1 mieśąc

wady:
za złamanie regulaminu ban 1 miesiąc                                      największym forun o tibi jest www.tibianet.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl